#
Image
Witaj na naszej stronie.

Doplaty Rolne

Rolnicze Dopłaty do gruntów rolnych, onw, Programy rolnośrodowiskowe.
Dec 2006. Ruszają dopłaty rolne. Krystyna Naszkowska. w piątek na konta rolników wpłynęły pierwsze pieniądze z tegorocznych dopłat bezpośrednich.
Z ARiMR za 2007 rok wypłacono już w 98 procentach. 04. 06. 2008 (20: 54) Kategoria: Rolnictwo. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Wykazem dopłat obszarowych polskich rolników udostępnionych na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Jul 2007. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ujawnia dopłaty rolne. Ile dostali samorządowcy z powiatu bytowskiego Agencja.

że eurodeputowany Paweł Piskorski oraz dzieci jednego z prominentnych działaczy Platformy Obywatelskiej korzystają z unijnych dopłat rolnych.

Rolne 2006. o godz. 22: 06 złożyłam dokumenty na dopłaty unijne. Ostatni dzień, więc urząd był czynny do północy. w przyszłym roku postaram się nie.
Płatności bezpośrednie do gruntów rolnych składają się: działek ewidencyjnych wraz z ich powierzchniami gruntów rolnych uprawnionymi do dopłat. Rolnikom nie należą się już pełne dopłaty rolne. Wszyscy muszą na nie czekać według uzgodnionego podczas negocjacji akcesyjnych kalendarza-uznał.
Apr 2006. w tym roku decyzje o dopłatach obszarowych do gospodarstw i pieniądze na konta rolników docierają później niż w ubiegłym. Powodem. Obliczenia dopłat do Użytków Rolnych w 2004 r. Dopłaty otrzyma każdy podmiot i osoba fizyczna, użytkujący grunty rolne, o powierzchni 1 ha i.
Ciągniki Maszyny używane Kombajny zbożowe Ciągniki Sieczkarnie Prasy Ładowacze Zielonkowe Maszyny używane.

Image